Orhangazi Mh. ISISO San Sitesi 3.yol Sk C Blok No:38 ESENYURT 34517 ISTANBUL

Arama Yap
TR EN
VENTİ-DENT

DİŞ KLİNİKLERİ İÇİN FİLTRE CİHAZLARI

VENTI-DENT Diş hekimlerinin operasyon esnasında hasta ağız bölgesinden yayılan aerosol ve partiküllerin %99,995 oranında filtre edilmesi için tasarlanmış taşınabilir bir hava arıtma cihazıdır. Hassas filtre sistemi, kirlenmiş havayı filtre ederek temizler. Diş operasyonunda kullanılan kimyasallardan, hasta ağız kokularının ve kesim işlemlerinden yayılan koku ve gaz moleküllerinin konfor seviyesine düşürüldüğü mükemmel kalitede bir hava sağlar.

Filtreleme sistemi 3 kademeli bir yapıya sahiptir: Büyük parçacıklar için ön filtre, kokuları ve gazları tutan GFH Sistem aktif karbon  ve mikro partikülleri (virüs ve bakteriler) en az %99,995 oranında tutan H14 sınıfı bir HEPA filtre.

FAYDALARI:
Diş operasyonu esnasında kullanılan aerator gibi kesicilerden yayılan aerosol ve partikülleri, hasta ağzından dışarıya çıkan kirli havayı ortama yayılmadan yakalar ve filtre eder.

VENTI-DENT Hasta ağzından yayılan rahatsız edici kokuları kullanılan kimyasallardan çıkan kokuları filtre ederek hekimlere rahat bir çalışma ortamı sunar.

Virüsler en çok solunum ve ağız içerisindeki sıvılar ile yayıldığından özellikle diş operasyonlarında hastadan hekime ve/veya ortamda bulunan diğer hasta ve çalışanlara bulaşma riski vardır. Bu riskleri en aza indirmek için VENTI-DENT mükemmel bir çözümdür.

TEKLİF ALIN
Teknik Ayrıntılar