preload-image

Ürünler


Clean-go özellikle endüstriyel bakım, araç tamirhaneleri, hidrolik- mekanik çalışma alanları gibi farklı mahaller için üretilmiştir.


Kirli hava, tamamı mafsallı ve 360° dönebilen, patentli olan üniversal no smoke kol ya da evolution no smoke kol ile emilip, ağır partiküllerin filtrelendiği seperatör bölümüne aktarılır. Aynı zamanda havadaki partiküller ön filtreleme ile ayrıştırılır. Sonra hava, yüksek verimli selüloz kartuşların ve aktif karbon filtrenin (gazların emildiği) içinden geçer ve dışarıya verilir.Temizlenmiş hava tekrar ortama verilir.


Clean-go küçük boyutları sayesinde tesislerde kullanımı kolay, operasyonel olarak verimli , filtreleme ve kaynak dumanlarının emişi için gerekli çözümü sunar.

Clean-go son teknolojiye göre tasarlanmıştır. Toz ve dumanın olduğu, hareketli olması istenen ve küçük boyutlara ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılır.


Clean-go
özellikle endüstriyel bakım, araç tamirhaneleri, hidrolik- mekanik çalışma alanları gibi farklı mahaller için üretilmiştir.
 

Enerji Tasarrufu
Kış aylarında çalışma alanlarında toksik dumanların ortaya çıkmasıyla sıcaklık düşüşü görülür. Genellikle bu durum ısıtma grubunun kapasitesini arttırarak çözülür. Bu yeniden yapılandırma çok maliyetli olur.


Clen-go bu tür durumlar için en ideal çözümdür. Çünkü filtrelenmiş olan hava duman ve tozlardan tamamen ayrıştırılmış bir şekilde çalışma ortamına tekrar verilebilir.


Maksimum verim

Yüksek verimli filtre kullanıma ile % 99.9 dan daha fazla ayrıştırmayı ve neredeyse
kokuların tamamen yok olmasını sağlar.

 

 

Diğer Resimler

Broşür Talep

Back-To-Top