Orhangazi Mahallesi ISISO Sanayi Sitesi 19. Yol Sokak P Blok No:2 Esenyurt 34517 İstanbul

Arama Yap
TR EN
UFSOX-N Serisi

UF™ sistemi, ısıl bozulmaya karşı koruma sağlamak ve optimum hava dağıtımı elde etmek zemin boşluğunun altına monte edilmiş özel bir kumaş sistemidir.


Hızlı Uygulama
Uygulama hızı geleneksel metal kanalların 1/10’u kadardır.
Sürekli ve Rahat
Lineer havalandırmalar, hedef alanda sürekli ve daha dengeli hava dağılımı elde etmek için, döşemenin hemen altına boylu boyunca yerleştirilir.
Esneklik
Esnek kumaş malzemeden tasarlanan Durkeesox döşeme altında esnek yapıya sahiptir. Standart bölüm (aktif bölüm ve aktif olmayan bölüm) müşterinin talebine göre rahatça yapılandırılabilir.
Çevreci ve Enerji tasarrufu
DurkeeSox kumaş hava kanalı, hedef alanın yükseltilmiş erişim katının altındaki çevre bölgeye soğutma havası ve ısıtma havası göndererek, gereksiz bölgedeki enerji israfını hedef alana giderken tersine çevirir.
Kolay Bakım
DurkeeSox kumaş hava kanalı, gerekli döşemeler çıkarılarak kolayca sökülüp bakımı yapılabilir. Metal kanalları döşeme altından çıkarmak çok daha zordur.
Yüksek Maliyet Verimliliği
Hafif tasarım nedeniyle, nakliyesi daha düşük maliyetlidir, daha az malzeme atığı için yerinde bir kurulum (yerinde üretim) sağlar ve yalıtmaya gerek yoktur. DurkeeSox kumaş hava kanalı sisteminin maliyet verimliliği, geleneksel metal kanallardan çok daha ağır basar.


Nerede Kullanılır?
• Konferans ve Toplantı Salonları 
• IT ve Bilgisayar odaları
• Server Odaları 
• Fuar alanları ve Ofislerde

TEKLİF ALIN
Teknik Ayrıntılar