Orhangazi Mahallesi ISISO Sanayi Sitesi 19. Yol Sokak P Blok No:2 Esenyurt 34517 İstanbul

Arama Yap
TR EN
RDV Serisi Döner Kapı Yanına Dik Hava Perdesi

RDV ve RDV-X model hava perdeleri prestijli iç mekanlar için tasarlanmıştır. Otomatik ve döner kapılar için uygundur. Geçmişte, performansları nedeniyle bu tür kapılar için standart hava perdeleri kullanılıyordu fakat tasarım yönünden eksiklikleri vardı. Yapısı sayesinde, RDV hava perdeleri görünüm ve teknoloji açısından faydalıdır. 
 
Özel akustik egzoz odası sayesinde kapı alanına optimum hava akışını sağlar. RDV hava perdeleri EC fanları sayesinde enerji tasarrufu, verimli çıkış gücü ve sürekli kontrol edilebilirlik sunar. RDV ve RDV-X serisi yalnızca dikey uygulamalar için geliştirilmiştir. 
 
Genelde elektrik kabloları ve merkezi ısıtma sistemleri zemin altına gizlenir. Tamamlanmış yapılarda hava perdesi bağlantılarının üstten yapılmasını öneririz. RDV hava perdeleri, fırçalanmış paslanmaz çelik (egzoz), parlak paslanmaz çelik (servis kapısı), ve RAL 9007 boyanmış yan yüzeye sahiptir. 
 
RDV-X serisi standart RAL 9023 renk gövdeye ve RAL 9007 yan yüzeylere sahiptir. Normal, kayar kapı yanına dik veya kapı üzeri kullanılabilirler.

TEKLİF ALIN
Teknik Ayrıntılar