Orhangazi Mh. ISISO San Sitesi 3.yol Sk C Blok No:38 ESENYURT 34517 ISTANBUL

Arama Yap
TR EN
Nanosox-N Serisi

Diğer ürünlerden farklı olarak Nanosox®-N serisi, hiçbir kimyasal işleme maruz kalmadan üretilir. Nano teknolojik malzeme ile dokunur ve kalıcı alev dayanım özelliğine sahiptir.

Üstün yangın güvenlik performansı yıkamadan sonra azalmaz. Nanosox®-N serisi yüksek basınç dayanıklılığı, gerilme direnci, sabit geçirgenlik, anti mikrobiyel, anti statik ve anti korozyon gibi yüksek kaliteli fiziksel özelliklere sahiptir.

10 adet standart geçirgenlik oranı ve 15 yıl garantisi ile ulusal ve uluslararası birçok patent ve sertifikaya sahip Nanosox®-N, en yüksek kaliteli kumaşa sahiptir ve sıkça kullanılan ürün serisidir.


N / Genel
Nanosox®-N kumaşından çeşitli geçirgenlikler ile üretilir. Tüm ısıtma ve soğutma gereken alanlar için genel konfor şartlarını sağlayan standart üründür.


N – M / Anti Mikrobiyel
Kalıcı anti mikrobiyel ve alev dayanım performansına sahip Nanosox®-N kumaşından üretilir. Genellikle gıda, ilaç, temiz oda gibi hijyenik ortam talep edilen çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılır.


N – S / Anti Statik
Çeşitli geçirgenlik ve doğal anti statik lişere sahip kumaş kombinasyonu ile Nanosox®-N’ den üretilir. Genellikle elektronik, kimya, hassas üretim gibi statik hassasiyet gereken endüstriyel ortamlarda kullanılır.


N00 / Geçirgen Olmayan
Geçirgen olmayan Nanosox®-N kumaşından imal edilir. Genellikle depo, atölye gibi yüksek ve büyük alanların ısıtma ve havalandırmalarında kullanılırlar. Ayrıca, hafif soğutma gerektiren ortamlar için de tercih edilirler.

TEKLİF ALIN
Teknik Ayrıntılar